Punkt Przedszkolny „Motylek” jest niepubliczną placówka oświatową, dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Realizujemy podstawę programową MEN.

Punkt Przedszkolny „Motylek” to miejsce stworzone dla małego dziecka, w którym czuć się będzie ono bezpiecznie, z radością będzie poznawać świat i zawierać pierwsze przyjaźnie. Zajęcia prowadzone będą w formie zabawy, pozwoli to na wyzwolenie w dzieciach spontaniczności, rozwoju samodzielności, twórczego myślenia, integracji i współpracy w grupie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 15:00.

Placówka jest nieczynna w święta ustawowo wolne od pracy oraz w następujące dni:
  • 16 czerwca
  • 14 sierpnia
  • od 28 sierpnia do 01 września – przerwa (przygotowanie placówki do nadchodzącego roku szkolnego).