Drodzy Rodzice

Przedszkole Niepubliczne „Motylek” powstało dzięki naszej pasji i doświadczeniu w pracy z dziećmi. Znajdujemy się w dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia, w spokojnej okolicy, przy dużym parku i plaży. Program przedszkola oparty jest na podstawie programowej wychowania przedszkolnego zgodnej z wytycznymi MEN. Ponadto, proponujemy również atrakcyjne zajęcia dodatkowe, których celem jest wszechstronny rozwój dzieci. Cały program ułożony jest w taki sposób, aby mali absolwenci naszego przedszkola byli otwarci, śmiali i żeby wkroczyli w dalsze etapy życia z poczuciem własnej wartości, wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne w edukacji szkolnej.

Każdy dzień planujemy tak, aby nasi podopieczni rozwijali się i uczyli poprzez zabawę i przeżywanie przygód. Stawiamy na rozwijanie kreatywności i samodzielności u dzieci. Ważne jest dla nas, aby dzieci uczęszczające do „Motylka” były radosne, sprawne fizycznie, pobudzone intelektualnie i artystycznie wrażliwe. Traktujemy każde dziecko indywidualnie. Sprawiamy, że czują się one kochane, akceptowane i szczęśliwe. Pomagamy sobie i szanujemy siebie nawzajem. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami. Nie zmuszamy naszych przedszkolaków do aktywności, lecz staramy się ich tak kształtować, by byli ciekawi i otwarci, by byli odważnymi ludźmi, dla których życie będzie śmiałą przygodą.

U nas zawsze panuje miła atmosfera, a na twarzach maluchów gości uśmiech.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców :)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 17:00. Placówka jest nieczynna w święta ustawowo wolne od pracy oraz w następujące dni:
  • 24 grudnia – Wigilia
  • 1 grudnia – Sylwester
  • 25-31 sierpnia – przerwa (przygotowanie placówki do nadchodzącego roku szkolnego).