Jesteśmy mamami trzech rozbrykanych dziewczynek Mai, Poli i Agatki.

Nasz wolny czas często spędzałyśmy właśnie na salach zabaw. Obserwując ile radości nasze pociechy czerpały z aktywnej zabawy, postanowiłyśmy stworzyć miejsce przystosowane do potrzeb dzieci, jak i rodziców. Bezpieczną salę zabaw dla dzieci, w której rodzice będą mogli bawić się razem z dziećmi lub znaleźć chwilę oddechu przy kawie czy herbacie. Jako mamy doskonale wiemy, ile radości daje każdy uśmiech dziecka i jak ważne jest zapewnienie mu szczęśliwego dzieciństwa. Nasze pięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby, pragnienia i problemy dzieci, zarówno tych starszych jak i tych kilkumiesięcznych.

Tworzyłyśmy „Figlarnię”, z myślą o tym by dać dzieciom wszystko to, o czym marzą. Możliwość spędzenia czasu z bliskimi i rówieśnikami w bezpiecznym, czystym, kolorowym, wesołym i pełnym atrakcji miejscu, gdzie można do woli płatać figle :)

Pragniemy aby Państwo również brali czynny udział w budowaniu atmosfery „Figlarni”. Wszystkie zgłaszane uwagi i wskazówki będą dla nas cenne. Jesteśmy otwarte na Państwa propozycje i sugestie. Wspólnie możemy podarować naszym dzieciom niezapomniane chwile. Mamy nadzieję, że czas spędzony w „Figlarni” będzie pełen radości i świetnej zabawy dla całej rodziny. Wiemy jak ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka, jest czas i uwaga mu poświęcane.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!