Drodzy Rodzice

Choćby żłobek, był najlepszy na świecie, a panie opiekunki najukochańsze, to zawsze najważniejsi są Mama i Tata oraz czas z nimi spędzony. To od rodziców zależy poczucie bezpieczeństwa i swoboda zachowania dziecka. Naszym zadaniem nie jest odebranie ani pomniejszanie Państwa roli. Jesteśmy po to by Wam pomóc w powrocie do pracy i innych obowiązków dnia codziennego, poprzez czuwanie nad bezpieczeństwem Waszych dzieci oraz wspieranie ich prawidłowego rozwoju, podczas gdy Wy, drodzy rodzice, stawiacie czoła codzienności.

Choć rozstanie z Maluszkiem nikomu nie przychodzi łatwo to pamiętajmy, że spokojny, zrealizowany rodzic, to spokojne i radosne dziecko. Dlatego serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie. Jednocześnie zachęcamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań by Państwa nie zawieść oraz by nasza współpraca układała się jak najlepiej. Wszyscy mamy wspólny cel. Chcemy by Wasz maluszek wyrósł na odważnego, dobrze funkcjonującego młodego człowieka, ciekawego otaczającego go świata, z chęcią i bez lęków podejmującego nowe wyzwania.

Dzieci w wieku do 3 lat muszą być objęte przede wszystkim procesem opiekuńczym, a dopiero potem wychowawczym i edukacyjnym. Każde dziecko jest u nas traktowane indywidualnie z dużą troską i oddaniem, co minimalizuje tęsknotę i rozstanie z rodzicami. Zapewniamy dzieciom warunki bytowe zbliżone do warunków domowych. Gwarantujemy właściwą opiekę pielęgnacyjną i wychowawczą oraz prowadzenie zajęć dostosowanych do wieku i rozwoju psychomotorycznego każdego z nich. Kierujemy się zasadą, że najważniejsze dla harmonijnego rozwoju dziecka są miłość, ciepło, poświęcony czas i troskliwa opieka. Spokój rodziców zapewniamy przez stały z nimi kontakt, szczególną dbałość o odpowiednie i zdrowe wyżywienie dzieci, właściwe przystosowanie lokalu, staranny dobór pracowników. Przygotowujemy pełnowartościowe, zbilansowane posiłki uwzględniając wskazówki rodziców i potrzeby Maluszka.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 16:30.
W roku szkolnym 2021/2022 placówka jest nieczynna w następujące dni:
  • 15 października – Święto Edukacji Narodowej
  • 01 listopada – Wszystkich Świętych
  • 11 – 12 listopada – Święto Niepodległości
  • 23 -31 grudnia – Przerwa Świąteczna
  • 6-7 stycznia – Trzech Króli
  • 07 – 11 lutego –  Ferie zimowe (przerwa remontowa)
  • 15 kwietnia – Wielki Piątek
  • 02 – 03 maja – Majówka
  • 16 – 17 czerwca – Boże Ciało
  • 15 – sierpnia – Matki Boskiej Zielnej
  • 22 – 31 sierpnia – Wakacje (przerwa remontowa)